Перший сміттєвоз DAF CF Electric працює у компанії з утилізації побутових відходів

Перший сміттєвоз DAF CF Electric працює у компанії з утилізації побутових відходів

Починаючи з березня цього року в рамках польових випробувань перший сміттєвоз DAF CF Electric 6×2 почав роботу в голландській компанії з утилізації побутових відходів — ROVA.

Вантажівка оснащена електричною трансмісією VDL з нульовим рівнем викидів, а також повністю електричною надбудовою для збору сміття VDL. Транспортний засіб експлуатується компанією ROVA в голландському місті Зволле.

З кінця 2018 року тягачі DAF CF Electric 4×2 використовуються для перевезення всередині міста провідними транспортними компаніями Нідерландів та Німеччини, а також в мережах супермаркетів. У той час, як DAF почав обмежений продаж свого тягача CF Electric в Нідерландах, Бельгії та Німеччині, чотири повністю електричних шасі 6×2 в цей час проходять польові випробування зі збору сміття. Тривісні автомобілі забезпечують високу вантажопідйомність (повна маса до 28 тонн), а завдяки керованій підтримуючій вісі — відмінну маневреність, що є величезною перевагою для сміттєвозів, які працюють в щільній міській забудові.

Зарядка акумулятора за 30 хвилин

Трансмісія VDL E-power, встановлена ​​на сміттєвозі DAF CF Electric 6×2, що забезпечує потужність 210 кВт і крутний момент 2000 Нм, як і вантажівка CF Electric. Трансмісія заряджається від акумуляторної батареї із загальним обсягом енергії 170 кВт⋅год, що є достатнім для звичайних маршрутів збору сміття. Вантажівки для вивезення сміття зазвичай повертаються на склад кожні кілька годин для розвантаження, при цьому DAF CF Electric може зарядити акумулятор до 80% всього за 30 хвилин.

Ключовий момент — простота експлуатації

За словами Марко ван Ленте, генерального директора ROVA, простота використання сміттєвоза DAF CF Electric є ключовим моментом. «DAF CF Electric так само зручний і простий в експлуатації, як і будь-яка вантажівка з традиційним приводом, і ми щиро віримо, що важливо з самого початку брати участь в переході на енергоносії, оскільки, природні ресурси стають все більш рідкісними. В нашій ДНК закладена турбота про майбутнє нашої планети, і використання транспортних засобів з низьким рівнем викидів є частиною нашого плану сталого розвитку».