smart Concept #1 — перший представник нового покоління автомобілів бренду

smart Concept #1 — перший представник нового покоління автомобілів бренду

На виставці IAA MOBILITY в Мюнхені відбулася прем’єра електричного концепту smart Concept #1. Цей автомобіль дає чітке уявлення про першу серійну модель нового покоління повністю електричних автомобілів smart.

Дизайн екстер’єру: абсолютно нова ДНК дизайну

Пофарбований в білий глянцевий колір, smart Concept #1 з першого погляду можна впізнати як smart. Збалансовані пропорції, потужна скульптура, звичні короткі звіси спереду і ззаду і прогресивна мова дизайну характеризують концептуальний автомобіль SUV.

Фото: smart Europe GmbH
Фото: smart Europe GmbH

Однією з центральних особливостей дизайну є великий панорамний скляний дах. Завдяки плавному переходу до вітрового скла і бокових вікон безрамних дверей дах немов ширяє над кузовом, і це враження ще більше посилюється завдяки атмосферному підсвічуванню. Яскраві елементи дизайну антрацитового і чорного кольору в нижній частині кузова разом з 21-дюймовими колесами підкреслюють міцність авто. 

Фото: smart Europe GmbH

Перший натяк на диджиталізацію майбутніх автомобілів smart дають приховані дверні ручки, на які вказують лише світлові елементи. Задні двері smart Concept #1 відкриваються в протилежному напрямку від передніх дверей. Така концепція робить посадку і висадку з автомобіля особливо легкою. Крім того, відсутність B-стійки сприяє безперешкодному огляду просторого салону при відкритих дверях.

Фото: smart Europe GmbH

Світлодіодні передні та задні ліхтарі з їх яскравими рисами роблять значний внесок в унікальний і емоційний образ smart Concept #1.

Фото: smart Europe GmbH

Інтер’єр: комфорт і простір бізнес-седана

Попри компактні зовнішні розміри, салон smart Concept #1 надзвичайно просторий завдяки колесам, розташованим далеко по кутах автомобіля. Світло, що проникає через панорамний скляний дах, ще більше підсилює суб’єктивне відчуття простору.

Фото: smart Europe GmbH

Вишукані деталі, такі як підсвічування підлоги автомобіля, або надзвичайно елегантні вентиляційні отвори, підкреслюють преміальну привабливість нового покоління моделі smart.

Фото: smart Europe GmbH

Одним з головних елементів дизайну в салоні smart Concept #1 є центральна консоль, яка розташована між передніми сидіннями та плавно зливається з унікальним дизайном приладової панелі. Центральним елементом управління є окремий сенсорний 3D-екран з 12,8-дюймовим дисплеєм.

Фото: smart Europe GmbH

Диджиталізація: широкі можливості підключення для максимального комфорту і безпеки

Нове покоління моделей smart оснащено потужним центральним комп’ютером. Асортимент функцій для підвищення комфорту і безпеки відповідно великий. Наприклад, для електричного позашляховика будуть доступні такі сучасні функції, як паркувальний асистент, асистент рульового управління, асистент руху по автомагістралі й асистент руху по аварійній смузі.

Унікальний дизайн інтерфейсу управління, вперше представлений в smart Concept #1, особливо зручний для користувача. Тривимірний глобус служить центральним пунктом меню на 12,8-дюймовому сенсорному екрані високого розширення. ШІ-аватар допомагає користувачеві орієнтуватися в меню та функціях. Завдяки штучному інтелекту, цей віртуальний компаньйон постійно вчиться і може адаптуватися до індивідуальних переваг користувача.

Фото: smart Europe GmbH

Новий додаток для смартфонів також підвищує рівень зручності для користувача. Він не тільки виконує функцію цифрового ключа, а й дозволяє безперешкодно інтегрувати різні послуги й функції в цифрову екосистему.

Звукова система преміумкласу від провідного аудіобренда Beats забезпечує ідеальну акустику на борту.

Нагадаємо, що в Мюнхені на виставці IAA MOBILITY 2021, DAIMLER вирішив продемонструвати увесь весь спектр свого портфеля електромобілів. В їх число входять сім новинок: EQB 350 4MATIC, EQE 350, Mercedes-AMG EQS 53 4MATIC +, Concept Mercedes-Maybach EQS, Concept Mercedes-Benz EQG, Concept EQT і smart Concept # 1.