Національна поліція України отримала службові автомобілі та сучасне обладнання від ЄС

Національна поліція України отримала службові автомобілі та сучасне обладнання від ЄС

10 вересня, на Софійській площі у Києві, відбулась передача Національній поліції техніки загальною вартістю 3,4 мільйона євро. 

Завдяки переданому обладнанню поліцейські зможуть ефективніше виконувати свої обов’язки щодо створення безпечного середовища в містах, громадах і на вулицях України, повідомляє Департамент комунікації МВС України

18 патрульних автомобілів, 40 автомобілів для підрозділів забезпечення публічної безпеки і порядку, дев’ять дефібриляторів, сучасні сервери та системи зберігання даних, а також костюм вибухотехніка та супутнє обладнання Нацполіція отримала у межах програми «ПРАВО-Поліція».

Фото: Департамент комунікації МВС України

Програма «Підтримка реформ з розвитку верховенства права в Україні у сферах діяльності поліції, прокуратури та належного управління» (ПРАВО-Поліція) реалізується за фінансової підтримки ЄС Управлінням ООН з обслуговування програми (ЮНОПС) у тісній співпраці з Консультативною місією ЄС в Україні (КМЄС). 

Фото: Департамент комунікації МВС України

У заході взяли участь керівництво Міністерства внутрішніх справ України, Національної поліції, члени Представництва ЄС в Україні та КМЄС.

«За кожним автомобілем, обладунком я бачу врятовані життя та підвищений рівень безпеки українців. Це конкретний предметний внесок ЄС в безпеку України. Євросоюз надає моделі побудови правопорядку в сучасній Україні, і ті моделі, які працюють, ми будемо використовувати. Це Скандинавська модель побудови правопорядку на громадських заходах, це підхід community policing, адже основним показником є рівень довіри громадян до поліції», — зазначив міністр внутрішніх справ України Денис Монастирський.

Патрульні автомобілі використовуватимуться в дев’яти областях України, зокрема Кіровоградській, Львівській, Харківській, Одеській, Київській, Вінницькій, Чернівецькій, Полтавській та Хмельницькій.

Фото: Департамент комунікації МВС України

Костюм вибухотехніка та гідродинамічні руйнівники призначені для використання вибухотехніками в Донецькій області для розмінування та знешкодження вибухонебезпечних пристроїв, таких як міни, бомби та саморобні вибухові пристрої, з урахуванням безпеки поліцейських та населення.

Фото: Департамент комунікації МВС України