Для потреб ЗСУ розроблять новий армійський джип

Для потреб ЗСУ розроблять новий армійський джип

П’ять приватних підприємств підтвердили свою готовність співпрацювати з Міністерством оборони України щодо розробки нового легкового автомобіля підвищеної прохідності. 

За результатами розгляду та опрацювання тактико-технічного завдання висловили готовність продовжити роботу і приступити до виконання дослідно-конструкторської роботи «Розробка легкового автомобіля підвищеної прохідності для потреб Збройних Сил України» на умовах, оголошених Міноборони, наступні підприємства:

  • ТОВ «ВІДІЮНІКОМЕРС»;
  • ТОВ «ПРОТЕКТІНЖИЮРИНГ; 
  • ТОВ «Українська бронетехніка»; 
  • ТОВ «Конструкторсько-виробниче підприємство «СИНЕРГІЯ» ;
  • ВАТ «УКРАВТОБУСПРОМ». 

Натомість Міжнародний аналітичний центр права «НГО МАЦП», об’єктивно оцінивши свої можливості, відмовився від подальшої участі в цьому проєкті.

21 травня цього року Міноборони України провело нараду з потенційними виконавцями замовлення на створення легкового автомобіля підвищеної прохідності для потреб українського війська. Під час цього заходу шість профільних приватних підприємств-учасників отримали тактико-технічні завдання на виконання згаданої дослідно-конструкторської роботи. 

Упродовж п’яти діб вони мали оцінити власні спроможності на здатність втілити в металі технічні вимоги замовника в термін до 1 вересня поточного року та поінформувати оборонне відомство про готовність виконати цю роботу.

Відтепер Міноборони України очікує дослідний зразок для проведення державних випробувань.