В автопарку МОУ новинка: Кременчуцький завод комунальної техніки АЛЬФАТЕКС оновив автомобіль, встановивши на його шасі нову автовишку

В автопарку МОУ новинка: Кременчуцький завод комунальної техніки АЛЬФАТЕКС оновив автомобіль, встановивши на його шасі нову автовишку

Фахівці Кременчуцького заводу комунальної техніки АЛЬФАТЕКС провели переобладнання автомобіля МО, забезпечивши автопарк замовника сучасною технікою, замість давньої та непотрібної.

У рухомому парку Міністерства Оборони України знаходився старий ЗІЛ. За технічним завданням автомобіль було переобладнано шляхом встановлення на шасі італійської автовишки SOCAGE DA328.

Фото: АЛЬФАТЕКС | Facebook

Компактна, маневрена і водночас міцна автовишка SOCAGE DA328 має горизонтальний виліт стріли — 16 метрів, вантажопідйомність люльки — 300 кг.  В наявності безліч опцій для комфорту і простоти в управлінні одночасно. 

Автогідропідйомник з робочою висотою підйому 28 метрів  спроєктований для відмінної керованості та високого комфорту. Управління підйомником здійснюється за допомогою декількох пультів керування: на поворотній колоні (турелі) і безпосередньо в люльці.

Фото: АЛЬФАТЕКС | Facebook

Автовишка SOCAGE DA328 обладнана ізоляційною люлькою, що дозволяє оператору проводити роботи на лініях електропередачі й зв’язку під напругою до 1000 В без відключення електроенергії у разі відсутності атмосферних опадів. Поворот люльки на 90 градусів вліво і 90 градусів вправо забезпечує додатковий комфорт і зручність при роботі, розширюючи робочу зону обслуговування.

Автогідропідйомник виготовлений із європейської сталі, що надає міцності,  додає довговічності функціонування техніці, а також дозволяє знизити масу надбудови.

Фото: АЛЬФАТЕКС | Facebook

Кременчуцький завод комунальної техніки АЛЬФАТЕКС — офіційний дистриб’ютор італійського виробника автовишок, автокранів і пожежних підйомників SOCAGE в Україні.