Транспортники Вінниці випустили п’ятий тролейбус VinLine з автономним ходом

Транспортники Вінниці випустили п’ятий тролейбус VinLine з автономним ходом

«Завдяки функції автономного ходу ми можемо продовжувати маршрути, не будуючи контактні мережі. Для вінничан з нових або віддалених мікрорайонів це важливо. Так з’являється більше можливостей зручно дістатись куди потрібно», — повідомив у ФБ міський голова С. Моргунов.

Нові тролейбуси, складені на базі КП «Вінницька транспортна компанія», мають ряд переваг. Зокрема 20 км автономного ходу, майже безшумний компресор, модернізовані штанги струмоприймачів, низькополий кузов, економію споживання електрики на 30-40% порівняно з моделлю ЗіУ-9. Тролейбуси VinLine комфортні для пасажирів та легкі і безпечні в експлуатації.

Фото: Сергій Моргунов | Facebook

На сьогодні вже виготовили 10 тролейбусів VinLine, 5 з них мають автономний хід. Проєкт у Вінниці реалізовують з 2019 року, коли «Вінницька транспортна компанія» представила хід робіт з виготовлення тролейбусів силами міського депо. Тролейбус має власний дизайнерський вигляд обшивки. 

Фото: Сергій Моргунов | Facebook

Роком раніше до Вінниці з Мінського автомобільного заводу надійшов перший тролейбусний кузов. У роботі над ним в основному використовують українські запчастини, що потрібно — імпортують. Заводський кузов, який обладнають деталями на базі потужностей тролейбусного депо.

Фото: Сергій Моргунов | Facebook

Цього року у Вінниці приділяють увагу екологічності громадського транспорту. Придбали для міста десять газових автобусів, працюють зі швейцарськими партнерами щодо отримання чергової партії трамваїв, також розраховують поповнити муніципальний автопарк електробусами.

Фото: Вінницька міська рада