Полтавщина замовила у АвтоКрАЗу 5 одиниць комунальної техніки

Полтавщина замовила у АвтоКрАЗу 5 одиниць комунальної техніки

Для громад області придбали 5 дорожніх комбінованих машин на базі автомобілів КрАЗ вартістю 3 млн грн кожна

24 грудня Департамент будівництва Полтавської ОДА уклав з ТОВ «Кременчуцький автомобільний завод» договір вартістю 14,8 млн грн на придбання комунальної техніки. Про це повідомляє інтернет-видання «Полтавщина» з посиланням на портал Prozorro.

Відповідно до нього, ТОВ «Кременчуцький автомобільний завод» до середини березня має поставити 4 комбіновані дорожні машини на базі самоскиду КрАЗ-5401С2 з відвалом та 1 комбіновану дорожню машину з піскорозкидальним, поливомийним обладнанням, щіткою та снігоочисним відвалом на шасі КрАЗ-5401Н2.

Виробника комунальних надбудов не зазначено.

КрАЗ-5401С2 зі змінним обладнанням. © АвтоКрАЗ

Вартість одного автомобіля складатиме 2 млн 982 тис. грн (КрАЗ-5401С2) і 2 млн 954 тис. грн. (КрАЗ-5401Н2) відповідно.

Планується, що комунальна техніка по одній машині надійде до Горішніх Плавнів, Зінькова, Опішні, Решетилівки та Семенівки.

Це одна з традиційних щорічних закупівель, яка відбувається за умови співфінансування з екологічного фонду області та громад.

Як зазначає «Полтавщина», до укладання прямого договору Полтавська ОДА протягом серпня-жовтня двічі оголошувала тендери, але скасовувала їх через відхилення більшості пропозицій ще на етапі прекваліфікації. Судячи з тендерної пропозиції, область з самого початку мала намір придбати техніку саме АвтоКрАЗ.