Український виробник поставив на Київщину сміттєвоз із боковим завантаженням

Український виробник поставив на Київщину сміттєвоз із боковим завантаженням

Кременчуцький завод комунальної техніки «АЛЬФАТЕКС», провідний виробник комунальної техніки в Україні, нещодавно поставив до Київської області новий сміттєвоз із боковим завантаженням.

Модель AT-4022 створена на базі шасі DAYUN CGC1120 і має місткий бункер об’ємом 12 кубометрів. Вантажівка обладнана боковим маніпулятором, який може підіймати та скидати в бункер стандартні контейнери об’ємом 0,75 куб. м або євроконтейнери 1,1 кубометра.

Вантажівка також має систему ущільнення, яка зменшує об’єм відходів у 4 рази, що дає змогу більш ефективно транспортувати та утилізувати їх.

Кузов автомобіля виготовлений із високоякісного зносостійкого металу та має антикорозійну обробку для забезпечення довговічності та надійності. Кабіна сміттєвоза комфортабельна та обладнана спальним місцем для тривалих поїздок.

Сміттєвоз AT-4022 — одна з основних моделей Кременчуцького заводу комунальної техніки АЛЬФАТЕКС. Компанія спеціалізується на сміттєвозах, комбінованих дорожніх машинах, аварійних для комунальних служб, машинах для прочищення каналізації, самоскидах та іншій техніці.

Продукція компанії призначена для задоволення потреб українських громад та надання високоякісних і доступних послуг. АЛЬФАТЕКС також пропонує своїм клієнтам післяпродажну підтримку, гарантію та запасні частини.