POLYCAR поповнив асортимент рефрижераторних фургонів новою модифікацією на базі DAYUN CGC 1100

POLYCAR поповнив асортимент рефрижераторних фургонів новою модифікацією на базі DAYUN CGC 1100

Компанія «Спец-Ком-Сервіс», яка працює під брендом «POLYCAR» виготовила та передала замовнику вантажний автомобіль DAYUN CGC 1100 з надбудовою у вигляді рефрижераторного фургона.

За вибором замовника базою для надбудови було обрано автомобіль бренду DAYUN, який давно представлений на ринку України й зарекомендував себе якнайкраще.

Завдяки прийнятним експлуатаційним витратам та вдалому поєднанню технічних характеристик, шасі десятитонника DAYUN CGC 1100 дозволяє змонтувати фургон із габаритними розмірами 4200*2200*1860 мм, тоді як внутрішній об’єм становить 17,18 кубометра.

Надбудова  —  класичний фургон із сендвіч панелей. Виходячи з вимог до температурного режиму, були виготовлені панелі товщиною 100 мм для даху та передньої панелей, тоді як бічні та двері мають товщину 80 мм. 

Внутрішня та зовнішня обшивка є армованим ровінговою тканиною склопластиком з додатковим гелькоутовим покриттям, що забезпечує високу зносостійкість та захист від пошкоджень та впливу ультрафіолетових променів. Як холодильний агрегат був використаний THERMO KING C650 MAX 30.