POLYCAR розширив модельний ряд новим самоскидом на базі JAC N120

POLYCAR розширив модельний ряд новим самоскидом на базі JAC N120

Компанія «Спец-Ком-Сервіс», що працює під брендом «POLYCAR» поповнила асортимент автомобілів з самоскидною платформою моделлю на базі вантажного шасі JAC N120.

Вантажне шасі автомобіля JAC N120 комплектоване тяговим дизельним двигуном Євро-5, що працює в парі з п’ятиступінчастою коробкою перемикання передач. Автомобіль має дорожній просвіт 186 мм і вантажопідйомність понад 8 тонн.

Надбудова складається з нерухомої та рухомої платформ, а також додаткового обладнання. Нерухома платформа виконана у вигляді твердої зварної конструкції, прикріпленої до рами автомобіля. 

Своєю чергою рухома платформа є конструкцією, звареною з профільних труб і металевих профілів з металевою підлогою товщиною 4 мм. 

Конструкція передбачає вивантаження на 3 сторони, відповідно передній борт жорстко встановлений на платформі, а задній і бічні борти відкидні. 

Низ платформи посилено спеціальною конструкцією, до якої приварено опорний майданчик гідроциліндра, а по кутах до платформи приварені стійки з запорами, що фіксують платформу в транспортному положенні.