Citroen Holidays 2024: стильний та комфортний фургон для відпочинку на колесах

Citroen Holidays 2024: стильний та комфортний фургон для відпочинку на колесах

Оголошений влітку 2023 року, фургон Citroën, тепер набуває форми з презентацією Citroën Holidays на одній із найбільших європейських виставок дозвілля та подорожей — CMT в Штутгарті.

Дім на колесах

Цей сучасний фургон, доступний для продажу з весни 2024 року в мережі Citroën, дозволяє до 4 осіб подорожувати з повною свободою та комфортом завдяки просторому та модульному салону. У салоні вони можуть спати, готувати їжу, ділитися моментами спілкування та прокидатися серед виняткових пейзажів.

Оснащений технологіями останнього покоління, які сприяють добробуту, компактний і простий в управлінні, Citroën Holidays — це фургон із міцним дизайном, практичний для повсякденного використання, який пропонує велику свободу для відкриття світу.

«Van Life» став справжнім соціальним феноменом, що дозволяє кожному відчути подорож по-своєму. Завдяки цьому мебльованому транспортному засобу клієнт насолоджується великою свободою через «мобільний дім», що дозволяє приємно провести ніч і прокинутися в самому серці природи. Це також сприяє зосередженню уваги на більш відповідальному туризмі, зосередженому на регіонах, та контролі бюджету.

Щоб відповідати цим очікуванням ринку, Citroën, який має велике ноу-хау в створенні просторих, функціональних моделей, орієнтованих на добробут, уклав партнерство з провідною компанією на ринку переобладнання Bravia Mobil, щоб вивести на ринок Citroën Holidays.

Його висувний дах у колір кузова, що входить до стандартної комплектації, забезпечує достатній простір над головою. Всередині можна стояти, а також розмістити до 4 спальних місць.

Так, лавка другого ряду, на якій можуть розміститися 2 людини, розсувна й розкладається, створюючи спальне місце шириною 1,15 м і довжиною 1,90 м. Ця лавка знімається, якщо клієнт віддає перевагу більшому простору.

Нагорі розташоване ліжко шириною 1,20 м і довжиною 1,95 м, що дозволяє спати під зоряним небом. Чашоподібна форма матраца зменшує займаний простір, забезпечуючи при цьому комфорт під час сну.


Підписуйтесь на наш канал в Telegram, щоб нічого не пропустити.


Ті, хто спить у нижній частині, можуть насолоджуватися заднім вікном, що відчиняється, щоб спати ближче до природи, а також жалюзі на лобовому склі та бокових вікнах. Аналогічно, у верхній частині є інтегровані жалюзі та вікно в сильфоні для керування вентиляцією та освітленням.

Кухня з мийкою та 2 газовими конфорками, 16-літровим холодильником і висувним столом дозволить приємно розміститися в приміщенні завдяки переднім сидінням, що обертаються в напрямку житлового простору.

Двоє розсувних бічних дверей (опціонально з електроприводом) також дозволяють готувати на відкритому повітрі й обідати на свіжому повітрі в сонячні дні, за допомогою висувного столу, який можна встановити за кухнею. А якщо сонце стає занадто інтенсивним, Citroën Holidays оснащений бічними рейками з кожного боку, що дозволяють інтегрувати рухомий тент (як аксесуар). Зверніть увагу, що кухонний блок знімається для приготування їжі на природі.

Функціональний і практичний інтер’єр

Стіл можна використовувати для обіду, роботи, а за потреби його можна прибрати. Citroën Holidays також має численні місця для зберігання речей, щоби підтримувати порядок у салоні. Він має 10-літровий бак для зберігання чистої води та 10 літрів для стічних вод. Citroën Holidays також може запропонувати душ у задній частині автомобіля, поєднаний із 25-літровим баком. В автомобілі також можуть бути встановлені знімні туалети.

Citroën Holidays пропонує програмовану систему опалення Webasto для забезпечення оптимальної температури в салоні. Панель управління керує освітленням салону. Таким чином, можна легко керувати вентиляцією свого автомобіля.

Citroën Holidays може запропонувати зовнішню точку підзарядки 230 В та внутрішню розетку 230 В, 2 порти USB-A та USB-C. Він також має бездротовий зарядний пристрій для смартфонів, особливо зручний, розташований на центральній консолі в межах досяжності двох передніх пасажирів. На даху автомобіля можна встановити сонячну батарею.