В Україні виготовили партію автомобілів швидкої допомоги на замовлення уряду Канади

В Україні виготовили партію автомобілів швидкої допомоги на замовлення уряду Канади

Компанія «Спец-Ком-Сервіс», український виробник спеціальної техніки, завершила проєкт з виробництва партії автомобілів швидкої допомоги для українських медиків. Замовником виступив уряд Канади, в рамках програми розвитку ООН. Автомобілі вже успішно несуть службу.

Як зазначають у пресслужбі компанії, зараз попит та необхідність у сучасних автомобілях швидкої допомоги зріс у рази, а можливість забезпечити медиків такою технікою у пріоритеті.

Фото: Спец-Ком-Сервіс

Щоб покращити ситуацію з рухомим складом автомобілів, які рятуватимуть життя українців, уряд Канади в рамках програми розвитку ООН розмістив замовлення на виробництво партії автомобілів швидкої допомоги.

Фото: Спец-Ком-Сервіс

За основу «швидкої» було взято FIAT Ducato у модифікації L2H2. Автомобілі повною мірою укомплектовані всім необхідним обладнанням, яке дозволяє надавати весь комплекс медичної допомоги, перш ніж пацієнт потрапить до медичного закладу.

Фото: Спец-Ком-Сервіс

Бригаді медиків доступні практично всі опції, які можуть знадобитися в автомобілях такого типу і які зараз використовуються в роботі: кисневі балони, монітор тиску, пульсоксиметр, глюкометр, дефібрилятор, електрокардіограф, транспортний холодильник для зберігання медикаментів та багато іншого, щоб надати невідкладну медичну допомогу.

Фото: Спец-Ком-Сервіс

«Важко переоцінити допомогу, яку нашим медикам надають міжнародні організації, особливо коли йдеться про ініціативу з боку країни, що сприяє у сфері медицини. Для нас, як компанії, отримання замовлення на виробництво такої техніки – це гордість, це визнання нашої репутації і це, звичайно ж, довіра, що ми можемо гарантувати якісне виконання завдання», зазначили у пресслужбі компанії.