Тернопільщина закупила сучасні пожежні автоцистерни на шасі Ford

Тернопільщина закупила сучасні пожежні автоцистерни на шасі Ford

Їх, за кошти Державного бюджету, закупило ГУ ДСНС України у Тернопільській області для потреб своїх підрозділів.

Нещодавно ми повідомляли, що пожежники Тернопільщини отримали 10 нових автоцистерн на шасі Isuzu. Додатково до них, матеріально-технічна база місцевих підрозділів ДСНС поповнилась новими пожежними автомобілями на базі шасі Ford 1833 СС 4х2.

16 березня рятувальникам передали ключі від 7 нових автоцистерн, придбаних за кошти держбюджету.

Як повідомляє пресслужба ГУ ДСНС України у Тернопільській області, автомобілі укомплектовані найсучаснішим обладнанням. Вони допоможуть співробітникам ДСНС швидко та ефективно вирішувати завдання, спрямовані на захист людей і їхнього майна від пожеж та інших надзвичайних подій. 

Перевагою автомобілів є висока прохідність та великий об’єм цистерни. Пожежні автоцистерни можуть перевозити до місця пожежі 5 тонн води та 500 літрів піноутворювача. 

Також рятувальникам вручили 15 генераторів і 30 обігрівачів, наданих меценатами. 

Значний відсоток автопарку спеціальних пожежно-рятувальних автомобілів відпрацював свій ресурс. Багато техніки знищили вороги, яку Тернопільщина відправляла до східних областей на допомогу колегам.

Техніка, яка вивільниться, після поповнення автопарку, буде передана в територіальні громади для створення та забезпечення місцевих пожежних команд, яких на сьогодні в області 42. 

Новоприбулі авто будуть розподілені між пожежно-рятувальними підрозділами області, де справно нестимуть службу.