Запорізька ОДА отримала чергову партію шкільних автобусів ЗАЗ

Запорізька ОДА отримала чергову партію шкільних автобусів ЗАЗ

Автобуси модифікації «шкільний», виробництва Запорізького Автомобілебудівного Заводу, передано ще трьом територіальним громадам регіону, зазначають у офіційного дистриб’ютора ЗАЗ — АФ «Юніверсал Моторс Груп».  

19 листопада 2020 року відбулося урочисте вручення Запорізьким громадам чергової, вже п’ятої партії шкільних автобусів, модель ZAZ A08. 

Партія, що складається з 3 шкільних автобусів, була передана громадам заступником Голови облдержадміністрації Олександром Свистуном. Відтепер, нові автобуси для перевезення школярів Запорізької області, будуть працювати в Новобогданівській ОТГ Мелітопольського району, Широківській ОТГ Запорізького району та Леженський НВК Запорізької районної ради. Таким чином, на баланс громадам вже передано 19 одиниць автобусної техніки з 30, що були передбачені тендером.

Загальна пасажиромісткість кожного шкільного автобуса ZAZ А08 складає 30 місць для сидіння, в тому числі й 2 місця для супроводжуючих осіб. Пасажирські сидіння обладнані пасками безпеки, а під кожним сидінням розташовані спеціалізовані металеві сітки для портфелів та рюкзаків. Передні двері пневматичні, а вхід в автобус обладнаний додатковою висувною сходинкою для зручності та безпеки маленьких школярів.

Наступні партії шкільних автобусів передбачено передати громадам Запорізької області до кінця 2020 року.

Нагадаємо, що 15 шкільних автобусів «Богдан» минулого тижня були передані у Луцьку для учнів Волинської області.