В Україні з’явилися екологічно чисті міські автобуси відомої турецької марки

В Україні з’явилися екологічно чисті міські автобуси відомої турецької марки

4 нові, для ринку України, моделі міських автобусів Otokar пропонує холдинг АВТЕК.

В Україні стали доступні для замовлення нові міські автобуси турецької марки Otokar. Серед них два електробуси.

Перша модель, це компактний, до 32 місць, Otokar e-CENTRO — екологічний міський електричний автобус. Він оснащений двигуном потужністю 200 кВт і максимальним крутним моментом 1200 Нм. Довжина автобуса — 6,6-метрів. На борту літій-іонні батареї NMC ємністю 110 кВт·год, які можна повністю зарядити за 1,5 години, забезпечуючи запас ходу 200 км на одному заряді. 

Otokar e-CENTRO. Фото: Otokar

Otokar CENTRO — старший брат попередника, з дизельним двигуном Євро 6 та схожими характеристиками.

Otokar CENTRO. Фото: Otokar

Otokar e-KENT ARTICULATED – ще одна електрична модель довжиною 18,75 метра вміщує близько 100 пасажирів. В хід автобус приводить двигун потужністю 410 кВт та акумулятори ємністю на вибір (350/490/560 кВт·год).

Автобус e-KENT ARTICULATED обладнаний чотирма широкими розсувними дверима, що дозволяє швидко та безпечно здійснювати посадку та висадку пасажирів.

e-KENT ARTICULATED. Фото: Otokar

Otokar KENT C CNG ARTICULATED – комфортабельний автобус для міських перевезень, оснащений газовим двигуном нового покоління Cummins CNG Euro 6 OBD-D. Його довжина складає 21 метр та може перевозити до 152 осіб. 

KENT C CNG ARTICULATED. Фото: Otokar

Автобус KENT C CNG ARTICULATED обладнаний чотирма широкими розсувними дверима, що дозволяє швидко та безпечно здійснювати посадку та висадку пасажирів. В салоні наявний пандус для інвалідних візків та спеціальна зона для їх перевезення.