Міста Швейцарії закуповують електробуси Mercedes-Benz eCitaro під ключ

Міста Швейцарії закуповують електробуси Mercedes-Benz eCitaro під ключ

Компанія регіональних перевезень Баден-Веттінгена у Швейцарії покладається на Mercedes-Benz eCitaro, включаючи його зарядну інфраструктуру як готове рішення.

Швейцарська транспортна компанія Regionalen Verkehrsbetriebe Baden-Wettingen AG, що обслуговує регіональні маршрути у кантоні Аргау, замовила 10 електричних автобусів Mercedes-Benz eCitaro.

© Daimler Truck AG

Компанія Daimler Buses, як генеральний підрядник, крім низькопідлогових автобусів, поставить також повну зарядну інфраструктуру на автобазі, включаючи всі необхідні заходи щодо реконструкції та систему управління зарядкою.

Замовлення було зроблене після всебічних випробувань. Водії/персонал майстерень та інші співробітники компанії уважно вивчили кабіну, керованість, пасажирський салон та простоту обслуговування та ремонту транспортних засобів у рамках порівняння з конкурентами.

Технічні характеристики, комфорт та безпека

П’ять стеків нікель-марганецево-кобальтових батарей із загальною енергомісткістю 490 кВт·год гарантують великий запас ходу. Акумулятори заряджаються в депо за допомогою вбудованих в інфраструктуру пантографів, розташованих зверху вниз, та потужної контактної рейки на верхній частині транспортного засобу. 

© Daimler Truck AG

Автобуси оснащені акустичною системою оповіщення (AVAS) для попередження перехожих про наближення безшумних електробусів.

Амбітна мета компанії RVBW – стати кліматично нейтральною до 2030 року. Для цього автобусний парк буде повністю переведено на електричні транспортні засоби. Важливим компонентом цього є нещодавно розміщене замовлення на десять eCitaro, які будуть поставлені вже наступного року.