Стартувало серійне виробництво мінівенів на водневому паливі Peugeot e-Expert Hydrogen

Стартувало серійне виробництво мінівенів на водневому паливі Peugeot e-Expert Hydrogen

Фургон Peugeot e-Expert Hydrogen оснащений електричною системою на водневих паливних елементах і використовує акумулятор ємністю 10,5 кВт·год для живлення електродвигуна та забезпечує запас ходу до 400 км. 

Максимальна швидкість — 130 км на годину, а повне заправлення займає три хвилини. Максимальна вантажопідйомність становить одну тонну, а об’єм багажника не менший, ніж у дизельних аналогів.

Фото: Stellantis

Новий автомобіль є символом стратегії Peugeot «Розширені можливості вибору», дозволяючи клієнтам вибирати з широкого спектра двигунів, що найбільш підходять для конкретних потреб. 

Фото: Stellantis

«Воднево-електрична технологія — вирішальна перевага для професіоналів, які за один день мають подолати кілька сотень кілометрів по автомагістралі, а потім потрапити у спальні міські райони, де є обмеження для автомобілів з двигунами внутрішнього згоряння. Завдяки e-Expert Hydrogen ми можемо зайняти лідируючі позиції в технології з нульовим рівнем викидів, що актуальна для ринку легких комерційних автомобілів», — сказала генеральна директорка бренду Peugeot Л. Джексон.

Фото: Stellantis