Перевірено зимою: електровантажівка MAN eTGM показала себе як піскосолерозкидувач

Перевірено зимою: електровантажівка MAN eTGM показала себе як піскосолерозкидувач

De Jong Zuurmond — перша голландська компанія, яка цієї зими використала три нових MAN eTGM як транспортний засіб для зимового обслуговування доріг.

Постачальник послуг з технічного обслуговування магістральних доріг вперше цієї сніжної зими в Нідерландах використав повністю електричну 26-тонну вантажівку для боротьби зі снігом та ожеледицею. Практика довела, що електричні вантажівки можуть без проблем експлуатуватись при зимових температурах.

MAN eTGM прокладає маршрут навіть по слизькій дорозі

Повністю електричні 26-тонні вантажівки MAN швидко виявилися ефективним доповненням автопарку компанії.  MAN eTGM в основному використовувалися для робіт з розмітки доріг і тільки цієї зими були використані як піскорозкидувачі.

© MAN Truck & Bus

У Нідерландах сніг випадає порівняно рідко. Остання хуртовина була у 2010 році. Коли випадає сніг, зазвичай зв’язуються з будівельними компаніями, щоб дізнатись, чи є у них вільні самоскиди. Потім самоскиди оснащуються системою модернізації на час зими. У компанії De Jong Zuurmond обладнання для розсипу піску було встановлено на наявну систему змінних кузовів eTGM. 

© MAN Truck & Bus

Живлення eTGM забезпечується високоефективними літій-іонними акумуляторами від концерну Volkswagen. Вони розташовані під кабіною водія над передньою віссю, де дизельний силовий агрегат розташований у звичайних транспортних засобах. Інші батареї розташовані на рамі автомобіля. Під час фаз перегону та гальмування кінетична енергія транспортного засобу перетворюється в електричну та передається назад до акумуляторних блоків. Це помітно збільшує діапазон.

© MAN Truck & Bus

MAN eTGM: Корисно для навколишнього середовища  і для слуху водія

«Завдяки eTGM ми змогли зміцнити наш електричний парк і наблизитись до нашої мети — викиди без викидів. На сьогодні MAN є єдиним виробником, який може поставити нам відповідні електроавтомобілі, зібрані на заводі», — зазначив підприємець Герріт Цуурмонд.

Але не лише довкілля отримує користь від нових доповнень, додає він. Також є позитивні відгуки працівників: «Наші водії насолоджуються тишею на роботі, тому що в eTGM чи eTGE немає сильних шумів від двигуна. Крім того, транспортні засоби мають надзвичайно високий крутний момент. Коли ми їдемо з eTGM, інші вантажівки та автобуси не можуть нас наздогнати».


Підписуйтесь на наш канал в Telegram, щоб нічого не пропустити.


© MAN Truck & Bus

Повністю електричні вантажівки MAN: потужні за характеристиками та комфортні за умовами

MAN eTGM комплектований електродвигуном потужністю 264 кВт (360 к.с.), який забезпечує максимальний крутний момент 3100 Нм. Кабіна водія оснащена тими ж функціями, що й інші вантажівки, від сидінь на пневмопідвісці до підігріву. Допоміжні компоненти, такі як гідропідсилювач керма, повітряний компресор або кондиціонер, управляються системою енергоменеджменту відповідно до енергоощадних вимог.