Електричний Opel Vivaro-e тепер доступний із бортовою платформою

Електричний Opel Vivaro-e тепер доступний із бортовою платформою

Вибір варіантів кузова для Opel Vivaro-e — легкого акумуляторного комерційного автомобіля продовжує розширюватися. На додаток до фургона Cargo, пасажирського Combi, тепер доступна й бортова вантажівка Vivaro-e з літій-іонною батареєю ємністю 50 кВт·год або 75 кВт·год.

Заснована на автомобілі-шасі Opel Vivaro-e з одним рядом сидінь і колісною базою 3,27 м, універсальна бортова вантажівка пропонує платформу розміром 2,44 x 1,83 x 0,40 м (ДxШxВ). Алюмінієві задні двері та боковини висотою 40 см складаються для зручності використання.

Фото: Stellantis

Навантаження/розвантаження зручне завдяки невеликій висоті навантаження — усього 860 мм. Підлога платформи абсолютно рівна, без виступаючих колісних арок. Доступ до платформи полегшений завдяки вбудованій сходинці на внутрішній стороні задніх дверей.

Підлога платформи бортової вантажівки Opel Vivaro-e має протиковзку поверхню. Втоплені в зовнішню раму вуха (по три з кожного боку) дозволяють надійно закріпити вантаж.

Фото: Stellantis

Обладнання можна укладати в простору скриньку глибиною близько 2,4 м, розташовану під платформою в задній частині автомобіля. Кришка шириною 1,13 м із засувкою та двома петлями відкривається вниз для оптимального використання.

Якщо клієнтам потрібне місце спеціально для зберігання інструментів, вони можуть замовити містку скриньку для інструментів (1,80 x 0,63 x 0,53 м), яка кріпиться до вантажної поверхні безпосередньо за кабіною.

Фото: Stellantis

З батареєю ємністю 50 кВт·год бортова вантажівка Vivaro-e забезпечує вантажопідйомність до 960 кілограмів. Літій-іонна батарея упакована під вантажним простором.

Готовий до всього: електрифікація без компромісів

Завдяки силовій установці потужністю 100 кВт (136 к.с.) і крутного моменту 260 Нм, модельний ряд Vivaro-e пропонує електрифікований транспорт, не вимагаючи при цьому поступок у зручності експлуатації. Максимальна швидкість 130 км/год. Залежно від варіанта моделі, Vivaro-e може подолати до 328 кілометрів на одній зарядці 75-кВт·год батареї.

Фото: Stellantis

Vivaro-e так само легко заряджати, як використовувати. При необхідності можна використовувати настінний блок, швидке заряджання або навіть кабель для заряджання від побутової розетки.

При використанні зарядної станції постійного струму потужністю 100 кВт зарядка 75-кВт·год батареї до 80-відсоткового стану займає всього 45 хвилин. Opel пропонує бортові зарядні пристрої, які забезпечують максимально швидкий час заряджання та тривалий термін служби батареї (на яку поширюється гарантія 8 років/160 000 км).