Hyundai TUCSON перетворили на «звіра» для фільму Uncharted: Незвідане

Hyundai TUCSON перетворили на «звіра» для фільму Uncharted: Незвідане

Hyundai Motor продовжує активно впроваджувати свої автомобілі в голівудські блокбастери.

В рамках співпраці Hyundai Motor Company та Sony Pictures для нового фільму за мотивами одноіменної гри Uncharted: Незвідане, був розроблений концепт на основі Hyundai Tucson під назвою «Звір». 

Над дизайном концепту Sony Pictures співпрацювали з проєктно-технічним центром Hyundai в Ірвіні, штат Каліфорнія.

«Звір» відрізняється харизматичним зовнішнім виглядом з посиленими бамперами та шинами. Додаткове спорядження, що закріплене на автомобілі так і надихає до пригод та полювання за скарбами.

«Hyundai TUCSON — це надзвичайно здібний кросовер, який здатний впоратись з будь-якими викликами та пригодами, що можуть виникнути під час пошуку скарбів, — зазначив Томас Шемера, виконавчий віцепрезидент, директор з маркетингу в Hyundai Motor Company. 

«Наша недавня співпраця з кінострічкою „Людина-павук: немає шляху додому“ мала величезний успіх у просуванні IONIQ 5 і TUCSON, і ми з нетерпінням чекаємо на розвиток цього імпульсу з Uncharted: Незвідане».

Головну роль, як і в попередньому фільмі, зіграв англійський актор Том Голанд.

Hyundai Motor в рамках маркетингового просування фільму запустила глобальну кампанію, частина якої буде проходити й в Україні. У низці кінотеатрах та в мережі інтернет будуть презентовані короткі тематичні розважальні відеоролики з головним героєм фільму та Hyundai TUCSON.

Окрім концепту TUCSON-«Звір», у телестрічці з’являться популярні серійні моделі Hyundai Motor: TUCSON, Genesis G90, Genesis G80 і Genesis GV80. Прем‘єра фільму в Україні запланована на 10 лютого, 2022.