У Словаччині представили автомобіль AirCar, який перетворюється на літак за 3 хвилини

У Словаччині представили автомобіль AirCar, який перетворюється на літак за 3 хвилини

У рамках випробувань літальний транспорт піднявся зі злітно-посадкової смуги в небо на висоту понад 450 метрів. Такі дії він вдало виконав двічі. Для польоту потрібна злітно-посадкова смуга завдовжки не менше 30 метрів. Авто може розвивати швидкість до 200 км в годину.  

Компанія-розробник KleinVision зазначає, що авто може за раз проїхати близько тисячі кілометрів. Воно важить більше тисячі кг, а додаткове навантаження може бути майже 200 кг. Завдяки габаритам автомобіль можна паркувати на будь-якому місці. Машина представлена як двомісна модель. Вона оснащена двигуном BMW 1,6 л і має 140 кінських сил.

У AirCar є крила, що розкриваються, й один пропелер в задній частині. Крила складаються, коли автомобіль знаходиться на дорозі. Вже наступного року футуристичний автомобіль можна буде побачити на дорогах і в повітрі. Розробники стверджують, що він підійде для подорожей і може бути використаний як таксі. 

У компанії вже є покупець, зацікавлений в придбанні одного з AirCar. Авто повинне ще пройти випробування і буде готове до продажів.