На заводі Kia (Hyundai) в Південній Кореї розпочато дослідну пілотну експлуатацію чотириногого сервісного робота-патрульного

На заводі Kia (Hyundai) в Південній Кореї розпочато дослідну пілотну експлуатацію чотириногого сервісного робота-патрульного

Сервісний робот Factory Safety Service Robot — це перший спільний проєкт компанії з Boston Dynamics.

Hyundai Motor Group презентує проєкт Factory Safety Service Robot, що підвищить безпеку на різноманітних локаціях промислових об’єктів.

Технології штучного інтелекту, автономної навігації та дистанційного управління сервісним роботом дозволяють персоналу, підтримуючи безпечне робоче середовище, на відстані спостерігати та досліджувати віддалені зони.

Фото: Hyundai Motor Group

Робот-патрульний завдяки тепловізійній камері та 3D-LiDAR може ідентифікувати людей, рухатися у вузькому просторі, визначати «сліпі» для людини зони, відслідковувати ситуації з підвищеною температурою, визначати, чи закриті двері у приміщенні тощо. А у разі небезпеки, виникнення надзвичайної ситуації надсилати відповідні сигнали тривоги менеджерам, які зможуть переключатися на ручне керування, коли буде потрібно уважно дослідити об’єкти, або ж підключати декілька серівних роботів для одночасної перевірки різних зон.

Фото: Hyundai Motor Group

Під час пілотної експлуатації на заводі Kia робот буде використовуватися для нічного патрулювання та з метою створення для робітників безпечних умов праці. Hyundai Motor Group перевірить, оцінить ефективність технології, доцільність функціонування робота, а потім прийме рішення щодо можливості поширення цієї практики на інші промислові об’єкти.