Збройні сили України отримали від Латвії 7 броньованих LAND ROVER

Збройні сили України отримали від Латвії 7 броньованих LAND ROVER

20 січня 2021 року Національні Збройні Сили Латвійської Республіки передали Збройним Силам України 7 броньованих автомобілів Land Rover Defender для військово-медичного забезпечення, повідомляє посольство України в Латвійській Республіці. Зазначений внесок є частиною підтримки Латвією зусиль України у сфері євроатлантичної інтеграції.

Офіціна церемонія передачі відбулася на території військово-повітряної бази Національних Збройних Сил Латвії у місті Лієлварде. В ній взяли участь Віце-прем’єр-міністр, Міністр оборони Латвії Артіс Пабрікс та Посол України Олександр Міщенко.

У ході зустрічі сторони обговорили важливість розвитку міждержавної взаємодії і політичної підтримки України в її євроатлантичних спрямуваннях та боротьбі за територіальну цілісність і суверенітет в умовах протистояння збройній агресії Російської Федерації проти України.

Також Кабінет міністрів Латвійської Республіки ухвалив рішення спрямувати 45 тисяч євро на реалізацію програми реабілітації в Латвії українських військових, які зазнали поранень під час російської агресії проти України.