TATRA TRUCKS за підсумками 2020 року поставила 1186 вантажівок

TATRA TRUCKS за підсумками 2020 року поставила 1186 вантажівок

Чеська компанія TATRA TRUCKS підбила підсумки нелегкого 2020 року. Попри пандемію, компанії вдалося не зупиняти виробництво і  виконати всі свої зобов’язання.

Чеський виробник великовантажних всюдихідних автомобілів TATRA TRUCKS у 2020 році поставила своїм клієнтам 1186 вантажівок. 60% з яких пішло на експорт, а решта — на ринки Чехії та Словаччини. Компанії вдалося перевершити заплановані показники виробництва на 2020 рік. В планах на 2021 рік вийти на такий же рівень — 1181 вантажівка.

Разом з компаніями партнерами TATRA TRUCKS випустила кілька унікальних автомобілів. Наприклад до Німеччини було поставлено 41 одиницю пожежних автомобілів TATRA FORCE 4×4. Це перше таке велике замовлення на автомобілі TATRA для висококонкурентного ринку Німеччини.

TATRA FORCE 4×4 © TATRA TRUCKS A.S

На початку року, разом з партнерами Excalibur Army та THT Polička для Пожежно-рятувальної служби Чеської республіки було поставлено два пожежні автомобілі CZS 15 Triton та CV 40.

Що стосується військового сектору, у вересні 2020 року TATRA EXPORT та Huta Stalowa Wola підписали попередню угоду на броньовані автомобілі TATRA 4×4. Продовжувались поставки автомобілів до армії Чехії.

У 2021 році TATRA TRUCKS планує розширюватись на ринок Бразилії. На додаток до співпраці з оборонною промисловістю, планується виробництво вантажних автомобілів цивільного призначення на території Бразилії.

В автомобільній компанії TATRA TRUCKS працює понад 1000 співробітників. У 2020 році робітники відзначали 170 років з дня заснування компанії.

Нагадаємо, що українську армію планують перевести на шасі TATRA взамін КрАЗу. Стало відомо, що пускова установка берегового ракетного комплексу «Нептун» отримає шасі TATRA. РСЗВ «Буревій» Шепетівського ремонтного заводу базується на шасі TATRA.

Також МО планує закупити для армії чеські 152-мм самохідні гаубиці DANA M2 від Excalibur Army на шасі TATRA.