GDELS-Santa Barbara Sistemas для ЗС Іспанії здійснює виробництво ББМ «Драгон» з колісною формулою 8×8

GDELS-Santa Barbara Sistemas для ЗС Іспанії здійснює виробництво ББМ «Драгон» з колісною формулою 8×8

Із вирізування першої сталевої броньової плити розпочато виробництво колісної бойової машини (RCV) 8×8 Dragon для іспанських Збройних сил на заводі Trubia компанії GDELS-Santa Bárbara Sistemas. 

Випуск нових серійних машин планується на друге півріччя 2022 року. Нові бронетранспортери повинні замінити колісні бронетранспортери BMR-600, розвідувальні машини VEC-25, бронетранспортери M113 та машини на їх базі.

GDELS-Santa Bárbara Sistemas до 2023 року інвестує 14 мільйонів євро в модернізацію своєї фабрики у місті Трубія та забезпечить зайнятість майже 5500 робітників.

Завод провів за останні місяці низку глибоких адаптацій та модернізацій з придбанням новітнього технологічного обладнання, яке зміцнить завод як європейський промисловий еталон у виробництві броньованих машин останнього покоління. 

«Початок виробництва нової машини — це завжди захоплюючий проєкт. У нашому випадку він здійснюється Міністерством оборони та іспанською армією у співпраці з вітчизняною оборонною промисловістю. VCR 8×8 є не тільки кращим захистом для наших солдат, але й дуже значним технологічним стрибком», — зазначив керуючий директор GDELS-Santa Bárbara Sistemas пан Ескрінья. На першому етапі іспанська армія замовила 348 машин у різних модифікаціях.