DAF отримав чергове замовлення від збройних сил Бельгії

DAF отримав чергове замовлення від збройних сил Бельгії

Продовжуючи попереднє замовлення на 879 повнопривідних вантажівок CF Military, бельгійські збройні сили розмістили нове замовлення на 9 важких тягачів з причепами для евакуації транспортних засобів у зонах операцій та конфліктів. Постачання автомобілів заплановано на 2024 рік.

Замовлення містить комбінації чотиривісних, повнопривідних тягачів CF Military та тривісних напівпричепів Broshuis із розсувними бортовими платформами. Тягачі будуть оснащені сучасною броньованою кабіною, яка забезпечує максимальний захист пасажирів під час транспортування та евакуації транспортних засобів під час військових операцій.

DAF тісно співпрацює із відомою чеською компанією TATRA TRUCKS. В результаті було розроблено унікальну концепцію шасі з трансмісією світового класу, центральною трубчастою рамою та незалежною підвіскою півосей. Це забезпечує військовим CF неперевершені позашляхові можливості та комфорт водія навіть на найскладнішій місцевості. Евакуатори, замовлені бельгійськими військовими, будуть оснащені 12,9-літровим двигуном PACCAR MX-13 потужністю 340 кВт/460 к.с.

Сучасні броньовані кабіни поставлятимуться компанією TATRA DEFENCE VEHICLES з використанням компонентів від кабін DAF серії CF, що виготовляються в Бельгії.

Нове замовлення від бельгійських збройних сил слідує за попереднім замовленням, зробленим на початку цього року на поставку 879 автомобілів 4×4 та 8×8 у період з 2022 по 2025 рік.