Автовишка CTE ZED 25 HY — новий гравець на ринку підйомної техніки України!

Автовишка CTE ZED 25 HY — новий гравець на ринку підйомної техніки України!

Кременчуцький завод комунальної техніки АЛЬФАТЕКС відвантажив до Київської області автовишку CTE ZED 25 HY, яку на підприємстві встановили на шасі DAYUN CGC1100.

Нові висоти з CTE ZED 25 HY

Давайте ближче познайомимось з технічними показниками автогідропідйомника CTE ZED 25 HY: 

  • Робоча висота підйому становить 24,5 м;
  • Горизонтальний виліт стріли – 11,6 м;
  • Максимальна вантажопідйомність люльки – 300 кг.

Його ричажно-телескопічна конструкція забезпечує мінімальні габарити та максимальний комфорт при роботі. Люлька обертається на 90 + 90 градусів, відкриваючи нові горизонти для продуктивності.

Зручність управління та безпека 

Автовишка CTE ZED 25 в стандартній комплектації обладнана люлькою з електроізоляцією, що дозволяє оператору проводити роботи на лініях електропередачі й зв’язку під напругою до 1000 В без відключення електроенергії.

Управління підйомником здійснюється за допомогою декількох пультів: пультом управління підйомного механізму з землі та за допомогою пульта, встановленого в люльці.

Базове шасі DAYUN CGC1100 (4х2) оснащене дизельним 4-х циліндровим двигуном Weichai WP4.1Q160E50. Потужність двигуна — 150 к.с. КПП — Shaanxi Fast Gear 6J70T (механічна, 6-ти ступінчаста). Комфортна тримісна кабіна.

Кременчуцький завод комунальної техніки АЛЬФАТЕКС – єдиний в Україні офіційний дистриб’ютор відомого італійського виробника підіймальної спецтехніки — CTE Group.

Загалом АЛЬФАТЕКС пропонує широкий асортимент автогідропідйомників марки CTE, з робочою висотою підйому від 17 до 61 метрів.