На ринку України з’явилися нові автобуси від китайського виробника

На ринку України з’явилися нові автобуси від китайського виробника

Для українських покупців стали доступні автобуси китайського бренду SUNLONG.

Компанія «АГСОЛКО Україна» розширила свою лінійку продукції для українського ринку. До переліку різноманітної техніки та обладнання, додалися автобуси китайського бренду SUNLONG.

Наразі доступні до замовлення три моделі:

  • Міський електричний автобус SUNLONG SLK6121EV
  • Дизельний туристичний автобус SUNLONG SLK6903 (EURO 5)
  • Дизельний туристичний автобус SUNLONG SLK6933 (EURO 6)

Дизельні автобуси SUNLONG оснащені комплектуючими від провідних виробників — двигун CUMMINS, паливна апаратура BOSCH, гальмівна система WABCO.

Дизельний туристичний автобус SUNLONG SLK6933 (EURO 6). Фото: Агсолко

Електричний автобус укомплектований потужною батареєю, що забезпечує запас ходу до 250 км. Час повної зарядки батареї 3,5 години.

Міський електричний автобус SUNLONG SLK6121EV. Фото: Агсолко

Усі моделі автобусів SUNLONG вирізняються продуманою ергономікою. Пасажирські сидіння з регулюванням нахилу спинки, підлокітником, підніжками, з 2-точковими пасками безпеки. Сидіння водія на пневмоподушці з амортизацією, має регулювання в 4 напрямках та 3-точковий пасок безпеки. Вікна повністю герметичні, посилені. Автобуси оснащені кондиціонерами, DVD-системами, різноманітними підсвітками та іншими.

Shanghai Shenlong Bus Co., Ltd. (власник бренду SUNLONG), розташована в Шанхаї, займає площу 200 000 кв. м, її річна виробнича потужність становить понад 10 000 автобусів. Компанія спеціалізується на дослідженні та розробці, виробництві та продажі автобусів, що охоплюють усі сегменти ринку, такі як міжміські перевезення, туризм, громадський транспорт, маршрутні перевезення. У рік компанія продає близько 4500 автобусів різних типів з обсягом продажів понад 2 мільярди юанів.

На сьогодні асортимент компанії налічує понад 200 моделей у 20 категоріях довжиною від 6 до 13,7 метра на різних видах палива — дизельне, природний газ, водень, чисто електричні та гібриди.