Karsan показав свій перший електробус на водні

Karsan показав свій перший електробус на водні

Karsan на виставці IAA в Ганновері представив публіці водневий електробус e-ATA HYDROGEN. 

e-ATA HYDROGEN пропонує найкращу пасажиромісткість у своєму класі. Він може перевозити понад 95 пасажирів в залежності від максимально допустимої ваги вантажу та бажаних опціональних функцій.

Низькопідлоговий 12-метровий електробус оснащений 1560-літровим легким композитним баком для водню, який забезпечує понад 500 км запасу ходу в реальних умовах використання, тобто коли транспортний засіб заповнений пасажирами й рухається на маршрутах з зупинками та пересадками. 

Цілоденна робота з однією заправкою

e-ATA HYDROGEN використовує сучасний паливний елемент потужністю 70 кВт. Крім того, акумуляторна батарея LTO ємністю 30 кВт­·год є допоміжним джерелом живлення. Вона подає більше енергії до електродвигуна в складних дорожніх умовах і забезпечує додатковий запас ходу в екстрених ситуаціях.

e-ATA HYDROGEN може легко генерувати 250 кВт потужності й 22 000 Нм крутного моменту за допомогою високопродуктивного електричного моста ZF. 

12-метровий електробус можна заправити воднем менш ніж за 7 хвилин, і він буде служити цілий день без будь-яких дозаправок. 

Технології, які вирізняють його у своєму класі

Опціонально в електробус e-ATA HYDROGEN можуть бути включені передові системи допомоги водієві, такі як: камера замість дзеркал заднього виду, система попередження фронтального зіткнення, система утримання в смузі руху, моніторинг сліпих зон, виявлення знаків обмеження швидкості та інші технологічні функції.