У Києві курсуватимуть 17 нових електробусів з кондиціонерами, відеоспостереженням та автоматизованою системою оплати

У Києві курсуватимуть 17 нових електробусів з кондиціонерами, відеоспостереженням та автоматизованою системою оплати

Київпастранс оголосив про тендер на закупівлю 17 автобусів з електричним двигуном для запуску на муніципальних маршрутах: «Міські електричні автобуси в комплекті з зарядними станціями, код 34120000-4 за ДК 021:2015 «Мототранспортні засоби для перевезення 10 і більше осіб».

Вони, ймовірно, замінять існуючі автобуси з дизельним двигуном на маршрутах «Дарницька площа — метро «Палац спорту» і «Ботанічний сад — Контрактова площа».

Електробуси будуть закуповувати в комплекті із зарядними станціями — 4 зарядками прискореного типу потужністю 160 кВт і 9 тривалого циклу потужністю 60 кВт. Загальна орієнтовна вартість автобусів і станцій становить 320 мільйонів гривень. Початок аукціону заплановано на 22 листопада, а поставити автобуси переможець торгів повинен буде до кінця 2022 року.

Відповідно до тендерної документації, електробуси повинні бути новими, виготовленими в 2021 році, довжиною понад 12 метрів, низькопідлоговими, із загальною місткістю не менше 72 осіб (30 сидячих місць). У комплектації автобусів передбачено кондиціонери, система опалення, відеоспостереження та автоматизована система оплати проїзду. Гарантійний термін експлуатації — не менше 24 місяців.